W celu ochrony naszych klientów i użytkowników, Host24 ustanowił Politykę prywatności, która wyjaśnia, jakie informacje zbieramy od odwiedzających i co robimy z danymi, które gromadzimy.

Niniejsza Polityka Prywatności reguluje, w jaki sposób Host24 gromadzi, wykorzystuje, utrzymuje i ujawnia informacje zebrane od użytkowników tej witryny.

Prywatność

Prywatność Użytkowników jest bardzo ważna dla Host24. Jesteśmy zobowiązani do ochrony informacji o Użytkownikach powierzonych Host24.

Zbierane informacje

Host24 zbiera dane osobowe od Użytkowników za pomocą formularzy internetowych do zamawiania produktów i usług. Możemy również zbierać informacje o tym, jak Użytkownicy korzystają z naszej witryny, na przykład, poprzez śledzenie liczby unikalnych widoków otrzymanych stronach serwisu WWW lub domeny, z których Użytkownicy pochodzą. Używamy “cookies”, aby śledzić, jak Użytkownicy korzystają z naszej witryny.

Jak wykorzystujemy informacje

Zebrane informacje osobowe za pośrednictwem naszej strony internetowej, wykorzystujemy w celu zapewnienia najwyższej jakości serwisu. W żadnym momencie baza Użytkowników Host24 nie będzie sprzedana do żadego podmiotu w celach marketingowych lub list dyskusyjnych. Gromadzone dane nie są ujawniane osobom trzecim, za wyjątkiem upoważnionych przepisami prawa organów władzy publicznej.

Copyright© 2016 Host24. All rights reserved.